دانلود سریال چینی 2021 The Rebel Princess

دانلود سریال چینی 2021 The Rebel Princess

- - |

وانگ ژوان و شیائو چی به خاطر قدرت توافقی با هم کردند. اینکه آنها قبل از عاشق شدن ابتدا ازدواج کرده و برای محافظت از کشور دست به دست هم دهند. او زنی است بسیار فروتن و از هیچ مردی کمتر نیست. خانواده سلطنتی تا هسته مرکزی همگی افرادی فاسد شده اند. اشراف زادگان بدون توجه به نیاز های مردم تجمل گرایی می کنند.

دانلود سریال چینی شاهزاده شورشی

شاهزاده وانگ ژوان و پسر کوچکش سومین شاهزاده دربار قربانی یک پیشگویی می شوند. وی که به وزارت بازرسی کشانده می شود توسط پدرش با شیائو چی که از یک خانواده فقیر است ازدواج می کند. در شب عروسی، شیائو چی مجبور به ترک پایتخت می شود. شاهزاده هلان وانگ ژوان را می رباید تا انتقام شیائو چی را بگیرد.

 

بحرانی که آنها با آن روبرو می شوند تبدیل به یک نعمت برای مبدل شدن زوجین می شود. وانگ ژوان تحت تاثیر آرزوی شیائو چی برای آوردن صلح و آسایش به ملت قرار گرفته و عاشق او می شود. با این حال، شرایط آنها را به نابودی تهدید می کند. قبایل وانگ و زی برای دستیابی به قدرت می جنگند، ملکه مادر برای جدایی زن و شوهر برنامه ریزی می کند، ارتش خیانت کرده در حالی که خاندان هلان شورش می کنند.

 

وانگ ژوان شجاع زندگی خود را به خطر می اندازد تا شاهزاده سوم را به سلامتی بدرقه کند. او ارتش مردان را برای دفاع از آخرین سنگر هدایت می کند به این امید که شیائو چی بتواند به موقع با نیرو های کمی از راه برسد …

زیرنویس فارسی قسمت آخر اضافه شد

دلیل بروزرسانی
پایان یافته
 • لینک های دانلود
 • برچسب ها
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 1

 • آواتار کاربر پرنیان
  پرنیانمهمان
  2021-04-03

  آهنگ تیتراژش رو هم بذارید لطفا

  پاسخ