دانلود انیمه Jujutsu Kaisen

دانلود انیمه Jujutsu Kaisen

  • زیرنویس فارسی
  • محصول
  • خلاصه داستان:در دنیایی که شیاطین از انسان های نامظنون تغذیه میکردند قطعه های شیطان ترسناک و افسانه ایRyoumen Sukuna گم و پراکنده شده بود. شیاطین از این قطعات استفاده میکردند و تا اونجایی که اطلاع داریم به قدرتی دست می یافتند که میتونست دنیا رو نابود کنه. خوشبختانه یک مدرسه اسرار آمیز از جادوگرانJujutsu وجود داره، برای محافظت از وجود احتمالی زندگی از Undead!!! یکی از سال بالایی های مدرسه به اسمyuuji itadori بیشتر روزاشو با عیادت از پدربزرگ بیمارش میگذرونه، با اینکه شبیه نوجوون های عادیه ولی قدرت بدنی بی حد و اندازه ای داره!! همه ی باشگاه های ورزشی میخوان که عضو باشگاهشون بشه ولیitadori ترجیح میده با اخراجی های مدرسه تو باشگاهOccult بگرده. یه روزباشگاه برنامه میریزه تا بتونه به یه شئ مهر و موم شده ملعون دست پیدا کنه. ولی از بلا و وحشتی که با رهاکردنش ایجاد میشه خبری نداشتن. وقتی مهر و موم رو شکستن..

دانلود انیمه Jujutsu Kaisen 

دانلود انیمه Jujutsu Kaisen

 

شرح داستان:

یوجی ایتادوری یک دانش آموز دبیرستانی غیرطبیعی است که در سندای زندگی می کندبا پدربزرگش او علی رغم استعداد ذاتی اش در این ورزش ، به دلیل بیزاری از دو و میدانی ، مرتباً از تیم پیست دور می شود.

درعوض ، او تصمیم می گیرد تا به باشگاه تحقیقات مخفی بپیوندد ، جایی که می تواند آرام شود و با بزرگترهای خود معاشرت کند و ساعت 5:00 بعد از ظهر مدرسه را ترک کند و به ملاقات پدربزرگش در بیمارستان برود.

در حالی که او در بستر مرگ خود است ، پدربزرگش دو پیام قدرتمند را در یوجی القا می کند – “همیشه به مردم کمک کن” و “در محاصره مردم بمیر”. پس از مرگ پدربزرگش ، یوجی این پیام ها را به عنوان یک جمله تفسیر می کند – همه سزاوار “مرگ مناسب” هستند.

او سپس با مگومی فوشيگورو ، جادوگری روبرو می شود که او را از طلسم جذابيت نفرين شده ای در مدرسه اش که يوجی اخيرا با او تماس گرفته اطلاع می دهد.

دوستانش در کلاهبرداری کلاهبرداری ، یک انگشت پوسیده ،که لعنتها را به مدرسه جلب کرد ، موجوداتی که از طریق احساسات منفی به وجود می آیند و با مصرف قدرت جادویی موجود در ساحران یا چنین جذابیت هایی تقویت می شوند.

یوجی به دلیل نداشتن قدرت جادویی قادر به شکست دادن نفرین نیست ، برای محافظت از مگومی و دوستانش انگشت را می بلعد و میزبان سوکونا ، یک نفرین قدرتمند می شود.

به دلیل ماهیت شیطانی سوکونا ، تمام جادوگران موظفند او را فوراً جن گیری کنند (و البته توسط یوجی). با این حال ، یوجی علی رغم در اختیار داشتن ، همچنان قادر است کنترل بدن خود را در بیشتر موارد حفظ کند.

با دیدن این موضوع ، ساتورو گوجو ، معلم مگومی ، تصمیم می گیرد او را به دانشکده فنی سحر و جادو توکیو بکشاند تا طرحی را به مافوق خود پیشنهاد دهد – حکم اعدام یوجی را به تأخیر می اندازد تا تمام انگشتان سوکونا را مصرف کند ، به آنها اجازه می دهد سوکونا را یک بار و برای همیشه بکشند.موجوداتی که از طریق احساسات منفی به وجود می آیند و با مصرف قدرت جادویی موجود در جادوگران یا چنین جذابیت هایی تقویت می شوند.

یوجی به دلیل نداشتن قدرت جادویی قادر به شکست دادن نفرین نیست ، برای محافظت از مگومی و دوستانش انگشت را می بلعد و میزبان سوکونا ، یک نفرین قدرتمند می شود. به دلیل ماهیت شیطانی سوکونا ، تمام جادوگران موظفند او را فوراً جن گیری کنند (و البته توسط یوجی).

دانلود زیرنویس انیمه Jujutsu Kaisen

اطلاعات بیشتر:

از ژانویه 2021 ، مانگای Jujutsu Kaisen بیش از 20 میلیون نسخه از جمله نسخه های دیجیتال در تیراژ داشت و این امر را به یکی از پرفروش ترین مجموعه های مانگای در تمام دوران تبدیل کرده است .

جوجوتسو کایسن (به ژاپنی :呪 術 廻 戦، روشن. “مبارزه جادوگری”) یک مجموعه مانگای ژاپنیاست که توسط گگ آکوتامی نوشته و تصویرگری شده است و از مارس 2018در Shueisha ‘s Weekly Shōnen Jump به صورت سریالی تهیه شده است. با چهاردهجلد مخزن از ژانویه 2021 منتشر شد. در آمریکای شمالی ، مانگا دارای مجوز از Viz Media است که این مجموعه را از دسامبر سال 2019 منتشر می کند. Shueisha این مجموعه را به زبان انگلیسی دربرنامه و وب سایت Manga Plus منتشر می کند.

 

دانلود رایگان انیمه Jujutsu Kaisen

 

 

دانلود انیمه Jujutsu Kaisen

(قبل از دانلود نام فایل را تغییر دهید!)

 

دانلود با کیفیت 480p

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

 

دانلود با کیفیت 720p

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

 

دانلود زیرنویس

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

دلیل بروزرسانی
زیرنویس قسمت 15 اضافه شد
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0