دانلود فیلم چینی Number 82 Hunted House 2020

دانلود فیلم چینی Number 82 Hunted House 2020

- - | |
  • ژانر , ,
  • سال انتشار
  • محصول
  • زبان
  • خلاصه داستان:جایی در جنوب چین ، اوایل دوره جمهوری خواهان ، تابستان. پس از تحصیل پزشکی در خارج از کشور ، مو شینیون (هوانگ زندی) به همراه دوست پسرش سونگ چینگمینگ (هو تیانی) ، کارگر در حزب انقلابی ، به خانه اجدادی خانواده خود می رود. پدرش (وانگ چی) آنها را مورد استقبال قرار می دهد اما با توجه به اینکه برادر بزرگتر او مو ژوویوان (پان یانگ) در شرف ازدواج است خانه به طرز عجیبی فرومایه شده است.

داستان

 

جایی در جنوب چین ، اوایل دوره جمهوری خواهان ، تابستان. پس از تحصیل پزشکی در خارج از کشور ، مو شینیون (هوانگ زندی) به همراه دوست پسرش سونگ چینگمینگ (هو تیانی) ، کارگر در حزب انقلابی ، به خانه اجدادی خانواده خود می رود. پدرش (وانگ چی) آنها را مورد استقبال قرار می دهد اما با توجه به اینکه برادر بزرگتر او مو ژوویوان (پان یانگ) در شرف ازدواج است خانه به طرز عجیبی فرومایه شده است. او سپس می فهمد که Mu Zhuoyuan به طور ناگهانی دو روز پیش – در یک اتاق ازدواج که گفته می شود جن زده است – درگذشت و دیروز دفن شد برادر کوچکتر او ، مو ژوئوکینگ (وانگ کانگ) ، در حال حاضر برای انجام وظایف تدفین با خانواده نامزد برادرش غایب است. Mu Xinyun ، که به ارواح اعتقاد ندارد ، می خواهد بر روی بدن Mu Zhuoyuan یک مرگ و میر نگه دارد اما همه ، از جمله Song Qingming ، با جداکردن بدن مخالف هستند.

 

با این حال ، سونگ چینگمینگ با او موافق است که چیزی در مورد مرگ ، و در رفتار مو زوئوکینگ و ساقی دیرین the خانواده ، وانگ (پان باومینگ) ماهی گیر است. مو Zhuoqing در حال از بین رفتن گناه در مورد آنچه که برای دختر خدمتکار Xiaodie (بای جین) اتفاق افتاده است ، که طبق روش خانوادگی ، با Mu Zhuoyuan به خاک سپرده شد. یک دختر نوکر دیگر ، Xiaonuo (یان وی یر) ، که خیال می کند مو Zhuoqing را دوست دارد ، شب Xiaodie را در اتاق خود می بیند. (شیائودی با Mu Zhuoqing رابطه پنهانی داشت و می خواست با او ازدواج کند ، اما Mu Zhuoyuan از این که پدرش را که قبلاً او را یک بازیگر بی فایده می دانست ، به او بگوید ترسید. پدر یک بال مخصوص ساختمان را به Mu Zhuoyuan سپرد برای استفاده به عنوان یک اتاق عروسی ، حتی سخت گفته می شد که جنایت است ، و همچنین اعلام کرده بود که همه امور تجاری خانواده را به Mu Zhuoyuan تحویل می دهد. هنگامی که Mu Zhuoqing در همان جلسه اعلام کرد که می خواهد با Xiaodie ازدواج کند ، مو ژوویوان ، همچنین عضوی از حزب انقلابی ، از تصمیم برادر کوچکترش حمایت کرد و ساقی وانگ از اینكه پدر به وی هیچ كنترل تجاری نداد ، آزرده خاطر شد. آن شب ، پس از صیغه سوم [شن تینگینگ] علی رغم ازدواج پیش رو خود را به مو ژوویوان ابراز علاقه كرده بود ، او در خواب فوت كرده بود.)

صیغه سوم به سونگ چینگمینگ سو susp ظن خود را در مورد مرگ مو زوویوان و چگونگی دیدن جسد Xiaodie در تابوت او نشان می دهد. در حالی که Song Qingming و Mu Xinyun به تحقیق در مورد مرگ برادرش ادامه می دهند ، مرگ و میرهای بعدی بیشتر دنبال می شود.

 

مرور

 

 

 

علی رغم ساختار ضعیف فیلم ، یوان و چهار هم نویسنده اش (که یکی از آنها همچنین کارگردان دانشیار است) فقط در پیچیدگی داستان ادامه می دهند ، خصوصاً در 20 دقیقه پایانی که به نظر می رسد همه چیز تمام شده است. مبهم در دوره جمهوری خواهان ، با چندین شخصیت برجسته از اعضای حزب انقلابی (نسخه اولیه KMT) ، گاهی اوقات برای سخنرانی در مورد “سرنگونی رفتار فئودالی” ، “ایجاد نظم اجتماعی جدید” یا “تبدیل چین به یک کشور” متوقف می شود یک کشور دموکراتیک ثروتمند و قدرتمند “- نوعی از مواردی که معمولاً در وحشت بودجه دوره یافت نمی شوند.

 

دانلود فیلم چینی Number 82 Hunted House 2020

 

در حالی که زن جوانی که برای یافتن برادر بزرگترش به خانه اجدادی خود سر می زند به طرز اسرارآمیزی در آستانه عروسی درگذشت ، هنرپیشه تایوانی هوانگ زندی 38 ساله از تلویزیون ، در اولین صفحه نمایش بزرگ خود خسته کننده است. هو تیانی actor Hu بازیگر سرزمین اصلی ، 25 ساله ، به عنوان دوست پسر خود چوبی است. در میان بقیه بازیگران ، فقط Wang Qi 奇 with با هر نیرویی به عنوان paterfamilias ثبت نام می کند.

فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0